Prezentujsa.sk

PrezentujSA.sk

Factcool.sk

Kto sme ?

Spoločnosť Kitos bola založená v roku 2010 ako dcérska spoločnosť veľkoobchodu UTC, ktorého hlavnou aktivitou je distribúcia kuchynského náčinia a domácich potrieb. Spoločnosť UTC, spol. s r.o. dosiahla za viac ako 25 rokov pôsobnosti na slovenskom trhu významné postavenie v segmente kuchynských a domácich potrieb. Patrí medzi tri najvýznamnejšie spoločnosti vo svojom odbore na slovenskom trhu.
Náš sortiment obsahuje viac ako 5 000 rôznych produktov predovšetkým nepotravinárskeho typu, ktoré dodávame vo vysokej kvalite, avšak za priaznivé ceny. Kombinácia širokej a neustále sa meniacej ponuky výrobkov, príjemného nákupného prostredia a priateľských zamestnancov robí zo spoločnosti Kitos jedinečný maloobchodný reťazec.
Naši zákazníci a ich spokojnosť sú pre nás prioritou. Dbáme preto na vysokú kvalitu zákazníckeho servisu, neustále aktuálny a atraktívny sortiment výrobkov a rôzne zaujímavé podujatia, vďaka ktorým si tešíme vysokej lojalite zákazníkov. Snažíme sa, aby návšteva našich obchodov bola pre spotrebiteľov zážitkom, vďaka ktorému sa k nám radi vrátia.

Produkty

Tričká

Mikiny

Bundy & Kabáty

Svetre & Kardigany

Šaty

Sukne

Overaly

Košele

Blúzky & Tuniky

Nohavice

Rifle

Kraťasy

Tepláky

Legíny

Plavky & Bikiny

Saká

Spodné prádlo

Termoprádlo

Dievčenské oblečenie

Spodné prádlo

Termoprádlo

Chlapčenské oblečenie

Deti obuv

Deti doplnky

Webová stránka

Close Menu