Prezentujsa.sk

o nás

ARMYSHOP.sk

Naša firma bola založená v roku 1991 ako jeden z prvých armyshopov vo vtedajšom Československu. V začiatkoch sme sa zameriavali výhradne na dovoz tovaru a jeho veľkoobchodný predaj. Následne, prirodzeným vývojom, prišiel čas na otvorenie prvej vlastnej kamennej maloobchodnej predajne v Novej Bani – Brehoch.

Boli sme prvým obchodom, ktorý pre zákazníkov pripravil vlastný bulletin ARMY SHOP a zároveň sme začali s pravidelným vydávaním katalógu našich výrobkov. V roku 2004 sme pri Zlatých Moravciach postavili najväčšiu maloobchodnú predajňu ARMY SHOP SK na Slovensku.

Naša obchodná stratégia a filozofia je založená na širokej ponuke tovaru, ktorý reálne máme vo vlastných skladoch. Na dostupnosti tovaru si zakladáme a vnímame ju ako najväčší benefit v porovnaní s obchodmi, ktoré svoj tovar ponúkajú len v rozsiahlej virtuálnej podobe.

U nás si ponúkaný tovar môžete v kamennej predajni reálne pozrieť, vyskúšať a okamžite kúpiť a to každý deň od pondelka do soboty.

Firmu celé roky budujeme s najväčšou starostlivosťou, naša práca nás baví a na dosiahnuté výsledky sme hrdí. Teší nás spokojnosť a vernosť veľkého počtu zákazníkov z domova, ale i zo zahraničia. Tovar pre Vás nakupujeme z celého sveta od popredných spoločností a svoju ponuku neustále rozširujeme o originálny značkový tovar.

Prečo práve my ?

  • 28 rokov na trhu
  • Expresná doprava
  • Viac ako 30 000 produktov skladom

Kontakt
neváhajte sa spýtať

Telefón: 0908 111 535
Email: armyshop@armyshop.sk
Adresa: Ul. SNP 55 953 01 Zlaté Moravce
Close Menu